PREP for MEN VYŽIVUJÚCI OLEJ NA  BRADU A FÚZY

“ zamatovo hebká brada
a upravené fúzy "

vyživujúci olej na
bradu a fúzy

Skroťte svoju bradu s olejom PREP for Men. Zabudnite na výzor jaskynného muža a vsaďte radšej na výzor pravého a upraveného gentlemana. Postačí vám k tomu trochu špeciálnej starostlivosti vďaka ktorej budú mať vaša brada a fúzy zdravý lesk a príjemnú vôňu. Tento unikátny olej sa zároveň stará aj o pokožku pod vašou korunou krásy.

OŠETRUJE A HYDRATUJE

OŠETRUJE A 
HYDRATUJE

PRÉMIOVÁ  STAROSTLIVOSŤ

PRÉMIOVÁ
STAROSTLIVOSŤ

UĽAHČUJE  ÚPRAVU BRADY

UĽAHČUJE
ÚPRAVU BRADY

PRÍJEMNÁ  VÔŇA

PRÍJEMNÁ
VÔŇA

✓ Luxusná starostlivosť o bradu a fúzy

✓ Účinné zloženie s mandľovým olejom a vitamínom E sa postará nielen o bradu, ale aj o pokožku pod ňou

✓ Nezanecháva mastný film, zmäkčuje a vyhladzuje bradu, vyživuje a tvaruje fúzy 

✓ Pomáha zbaviť pokožku pod bradou nepríjemného svrbenia

✓ Bez obsahu parabénov a farbív

Doprajte si pocit výnimočnosti, starajte sa o svoju bradu ako v najlepšom holičstve a to vďaka luxusnému oleju na bradu a fúzy PREP for Men. Vďaka jeho účinnému zloženiu bude brada ľahko upraviteľná, mäkká, poddajná, nádherne prevoňaná a hodvábne lesklá. Nezanecháva mastný film a vyživuje pokožku pod bradou. Upokojuje a zmierňuje pocit svrbenia a podráždenia. Má luxusnú mužnú drevitú vôňou s jemným tónom sladkých mandlí.

Obsahuje mandľový olej, ktorý bradu nádherne prevoňia a vyživí, vitamín E jej dodá potrebnú hydratáciu a postará sa o ošetrenie pokožky pod bradou, ktorú chráni pred vysušením. Olej je vhodný pre všetky typy fúzov a brady nevynímajúc husté a dlhé brady.

Skroťte svoju dlhú bradu s olejom PREP for Men, ktorý je vhodný na každodenné používanie. Výsledkom bude pestovaná brada a vzhľad hviezdy strieborného plátna! 

NÁŠ TIP: Pred aplikáciou oleja odporúčame bradu očistiť a predpripraviť s PREP for Men Šampónom na bradu a fúzy.

Aplikujte malé množstvo oleja pomocou kvapkadla na končeky prstov. Jemne naneste a vmasirujte po celej dĺžke brady, od korienkov po končeky. Olej vyživuje aj pleť pod fúzmi, ktorá býva napnutá a podráždená. Doprajte jej hydratáciu, práve v podobe ošetrujúceho oleja. Výsledkom bude kríásne upravená a zamatovo hebká brada. Pred použitím oleja odporúčame bradu umyť Šampónom s kondicionérom.

MANDĽOVÝ OLEJ

MANDĽOVÝ OLEJ

VITAMÍN E

VITAMÍN E

Cyclopentasiloxane, PPG-15 Stearyl Ether, Caprylic / Capric Triglyceride, Coco - Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Isododecane, Hydrogenated Tetradecenyl Methylpentadecene, Linalool, Citronellol, Coumarin,Limonene, Eugenol.

Dermatologicky testované. Bez obsahu parabénov a farbív.
Objem: 50 ml