PREP for MEN ŠAMPÓN S KONDICIONÉROM  NA BRADU A FÚZY

“ čistá, osviežená a prevoňaná
brada "

šampón s kondicionérom
na bradu a fúzy

Upravená a zamatovo hebká brada, ktorá sa stane vašou pýchou. Doprajte jej dokonalú starostlivosť. Prep Šampón s kondicionérom bradu dokonale zbaví nečistôt, osvieži, prevonia a zjemní. Šampón sa ľahko nanáša, keďže je vo forme peny. Odteraz môžete mať bradu upravenú každý deň, ako od profesionálneho barbera.

BEZ OBSAHU  ALKOHOLU

BEZ OBSAHU
ALKOHOLU

ODSTRAŇUJE  NEČISTOTY

Odstraňuje
nečistoty

KAŽDODENNÁ  STAROSTLIVOSŤ

OŠETRUJE A
HYDRATUJE

OSVIEŽUJÚCI  ÚČINOK

OSVIEŽUJÚCI
ÚČINOK

✓ Jednoduchá a rýchla aplikácia

✓ Šampón bradu dokonalo vyčistí a prevonia zatiaľ čo kondicionér ju zjemní, vďaka čomu si ju ľahko upravíte

✓ Vyživujúce zloženie s provitamínom B5

✓ Bez obsahu parabénov

Osviežte, prevoňajte a očistite svoju bradu so špeciálnym PREP Šampónom s kondicionérom, ktorý vďaka obsahu vitamínov zároveň ošetruje aj vašu pokožku. Vďaka obsahu kondicionéru bude následna úprava ľahká a rýchla. Keďže je vo forme peny, aplikácia je jednoduchá a rovnomerná. Šampón je vhodný pre dlhšiu bradu.

Budťe náročný, doprajte svojej brade starostlivosť aby sa mohla stať vašou skutočnou pýchou. Používajte denne PREP Šampón s kondicionérom a bradu budete mať krásnu ako od barbera!

Nanesta malé množstvo šampónu do dlaní. Vďaka aplikátoru má penovú konzistenciu. Vmasirujte po celej dĺžke brady. Následne dôkladne opláchnite a osušte uterákom. Pre finálnu úpravu odporúčame následne použiť PREP Vyživujúci olej na bradu a fúzy,

PROVITAMÍN - B5

PROVITAMÍN - B5

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Panthenol, Sodium Lauroyl Glutamate, Polyquaternium-7, EthyIhexylglycerin, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Sodium Phytate, Sodium Chloride, Linalool.

Dermatologicky testované. Bez obsahu parabénov.
Objem: 100 ml