prep_sunscreen_travel_size
opalovanie_ico

Cestovné balenia

Chystáte sa na víkendový pobyt? Alebo idete na slnečný výlet?  PREP myslí na všetko a prináša vám ideálne 50ml cestovné balenia vašich obľúbených opaľovacích krémov, ktoré sa hravo zmestia do kabelky, menšej tašky či príručnej batožiny. A tak vás opaľovacie krémy PREP môžu sprevádzať a chrániť vašu pokožku vždy a všade!

01

OPAĽOVACIE
MLIEKO - CESTOVNÉ
BALENIE SPF50
50ML

Dermoprotektívne opaľovacie mlieko SPF50 zabezpečí maximálnu ochranu aj citlivej pokožke s najnižším fototypom. Je taktiež vhodné pre deti. Má príjemnú ľahkú textúru. Vďaka účnnému zloženiu spomaľuje foto-starnutie, a intenzívne hydratuje pokožku.

Same Height Control
paraben_free_iconickel_tested_icosensitive_skin_ico
PREP_%20GA1523100

02

OPAĽOVACIE
MLIEKO - CESTOVNÉ
BALENIE SPF20
50ML

Dermoprotektívne opaľovacie mlieko SPF20 chráni pokožku pred možným poškodením od UVA/UVB lúčov a zároveň podporuje intenzívne a zdravé opálenie. Je vhodné pre ľudí so stredne tmavou, až tmavou pokožkou. Má príjemnú nemastnú textúru.

Same Height Control
paraben_free_iconickel_tested_icoall_skin_types_ico
PREP_%20GA152300

03

REGENRAČNÉ
MLIEKO 
- CESTOVNÉ
BALENIE SPF30
50ML 

Okamžitá úľava a ošetrenie pokožky po pobyte na slnku. Mlieko po opaľovaní je obohatené o aloe vera, bambucké maslo, ryžovy a olivový olej. Intenzívne hydratuje a upokojuje pokožku, stimuluje bunkovú výmenu čím podporuje jej regeneráciu.

Same Height Control
paraben_free_iconickel_tested_icoall_skin_types_ico
PREP_%20GA1523200