PREP KRÉMOVÁ PENA NA HOLENIE  PRE CITLIVÚ POKOŽKU

“ Rozlúčte sa s podráždenou pleťou,
či začervenaním "

Krémová pena NA HOLENIE
PRE CITLIVÚ POKOŽKU

Hladko oholenú tvár môžete mať i s citlivou pleťou. Vsaďte na mimoriadnu starostlviosť o vašu pleť už počas holenia. Pena na holenie PREP má účinné zloženie s aloe vera, mentolom a gáfrom, ktoré hĺbkovo ošetruje pleť  už od prvého kontaktu po nanesení. Navyše neobsahuje alkohol a tak nepáli a nespôsobuje začervenanie.

BEZ OBSAHU  ALKOHOLU

BEZ OBSAHU
ALKOHOLU

KRÉMOVÁ  KONZISTENCIA

KRÉMOVÁ
KONZISTENCIA

PREVENCIA  PODRÁŽDENÍ

PREVENCIA
PODRÁŽDENÍ

REDUKUJE  ZAČERVENANIE

REDUKUJE
ZAČERVENANIE

✓ Krémová konzistencia a osviežujúca vôňa

✓ Neobsahuje alkohol, jemná k pokožke, nepáli

✓ Účinné zloženie s aloe vera, mentolom a gáfrom

✓ Ošetruje a vyživuje už počas holenia, zabraňuje začervenaniu a podráždeniu pokožky

Prep Krémová pena na holenie pre citlivú pokožku bola špeciálne vyvinutá pre potreby citlivej a suchej pokožky so sklonom k začervenaniu. Obsahuje prírodné výťažky z aloe vera a mäty, glycerín, gáfor. Pena na holenie má vďaka svojmu zloženiu výrazne upokojujúce, hydratačné a protizápalové účinky. Má jemnú krémovú textúru a osviežujúcu vôňu. Pleť vyživuje a dodáva jej zdravý vzhľad a pocit pohodlia po celý deň.

Vsaďte na dokonalo hladké oholenie, bez nepríjemného podráždenia a používajte krémovú penu na holenie PREP Sensitive skin !

Odporúčame tvár pred holením a nanesením peny umyť horúcu vodou. Póry sa otvoria a holenie bude ľahšie.
Pred použitím nádobku s penou na holení poriadne pretrepte a pri aplikácii držte nádobku kolmo. Naneste na pleť a strojčekom ohoľte fúzy jedným pevným ťahom v smere ich rastu.

ALOE VERA

ALOE VERA

GÁFOR

GÁFOR

Aqua, Triethanolamine, Palmitic Acid, Stearic Acid, Laureth-23, Glycerin, Butane, Parfum, Isobutane, Propane, Sodium Lauryl Sulfate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camphor, Menthol, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Ethylparaben, Linalool, Limonene

Dermatologicky testované. Bez obsahu alkoholu.
Objem: 300 ml