Prep For Men

Vo vedeckých laboratóriá PREP bola, vďaka dlhoročným skúsenostiam z oblasti dermatológie, vyvinutá nová línia špeciálnej starostlivosti pre mužov PREP for Men. Táto pánska kozmetika je zložená z dvoch produktových skupín a to PREP for Men Skin Care - starostlivosť o pokožku a PREP for Men Barba e Mustache - starostlivosť o bradu a fúzy.  Produkty z línie starostlivosti o mužskú pleť boli navrhnuté tak, aby posilnili pokožku tváre, účinne bojovali proti známkam starnutia, poskytovali intenzívnu hydratáciu a revitalizáciu pleti. Produkty na bradu a fúzy zas uľahčuju starostlivosť o túto mužskú pýchu, ale zároveň aj ošetrujú pokožku tváre, ktorá je namáhaná. Vzhľadom k tomu, že PREP sa už od roku 1860 zameriava na riešenia všetkých potrieb pokožky, sú produkty z línie PREP for Men synonymom kvality so zárukou účinnosti.

01

OMLADZUJÚCI
PLEŤOVÝ KRÉM
PRE MUŽOV
75ML

Omladzujúci a protivráskový krém na tvár pre mužov zjednocuje tón pleti a intenzívne podporuje regeneráciu a obnovu kožných buniek. Je obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín E a účinné rastlinné výťažky ako ryžový a mandľový olej, ktoré pleť efektívne vyživujú.

Same Height Control

02

HYDTRATAČNÝ
PLEŤOVÝ KRÉM
PRE MUŽOV
75ML

Hydratačný krém na tvár pre mužov bol navrhnutý tak, aby pleti dodal energiu, vitalitu a hydratáciu počas celého dňa. Tento ľahký a nemastný gél - krém je obohatený o účinné prírodné zložky: kofeín, rastlinné oleje zo sóje a jojoby, extrakt zo ženšenu a zelenej kávy.

Same Height Control

03

EXFOLIAČNÝ
ČISTIACI GÉL NA TVÁR PRE MUŽOV
100ML

Exfoliačný čistiaci gél na tvár pre mužov jemne odstraňuje odumreté bunky kože, dokonca aj pod bradou. Je obohatený o pantenol, glycerín a prírodné exfolianty z ryžových otrúb, ktoré pleť hĺbkovo čistia bez toho aby ju vysušovali a narušovali jej prirodzené vlastnosti.

Same Height Control

04

TRANSPARENTNÝ
GÉL NA HOLENIE
S PANTENOLOM
100ML

Transparentný gél na holenie vám umožní oholiť sa ľahko a presne obzvlášť pokiaľ si chcete vytvarovať bradu, alebo fúzy. Jeho zloženie je obohatené o pantenol a aloe vera vďaka čomu je vhodné aj pre citlivú či podráždenú pokožku.

Same Height Control

05

ŠAMPÓN S 
KONDICIONÉROM 
NA BRADU A FÚZY
100ML

Jedinečný produkt ktorý spája šampón, balzam a kondicionér v jednom prípravku. Vaša brada bude hebká, dokonalo čistá a prevoňaná. Je vhodný pre všetky druhy brady, obzvlášť tie dlhšie. Keďže je vo forme peny, aplikuje sa veľmi ľahko.

Same Height Control

06

VYŽIVUJÚCI A
UHLADZUJÚCI OLEJ
NA BRADU A FÚZY
50ML

Olej na bradu a fúzy bol navrhnutý tak aby ste mali poddajnú, uhľadenú a voňavú bradu. Obsahuje vitamín E a olej zo sladkých mandlí, ktorý dodáva brade lesk bez pocitu "zamastenia." Je vhodný pre všetky druhy brady, obzvlášť tie dlhšie. 

Same Height Control

07

SPRHOVACÍ GÉL
A ŠAMPÓN NA VLASY
PRE MUŽOV 2V1
200ML

Vieme, že muži nemajú radi veľa zbytočných prípravkov. Preto bol náš sprchovací gél a šampón 2v1 navrhnutý tak, aby dôkladne a jemne očistil vaše telo a vlasy “jedným ťahom”. Je obohatený o extrakt z baobabu a zelenej kávy.

Same Height Control