PREP HYDRATAČNÝ A UPOKOJUJÚCI BALZAM PO HOLENÍ

“ HYDRATUJE, CHRÁNI A REGENERUJE
MUŽSKÚ PLEŤ PO HOLENÍ "

hydratačný a upokojujúci
balzam po holení

Už vás nemusí trápiť podráždená pleť po holení! Určite to poznáte, začervenanie, zarastajúce chĺpky, napnutá a suchá pokožka to všetko môže trápiť mužskú pleť pri častom holení a nesprávnej starostlivosti. Našťastie máme pre vás riešenie v podobe účinného Prep balzamu po holení s obsahom aloe vera, mentolu a gáfru.

BEZ OBSAHU  ALKOHOLU

BEZ OBSAHU
ALKOHOLU

INTENZÍVNA  HYDRATÁCIA

INTENZÍVNA
HYDRATÁCIA

ZABRAŇUJE  PODRÁŽDENIAM

ZABRAŇUJE
PODRÁŽDENIAM

UPOKOJUJÚCI  ÚČINOK

UPOKOJUJÚCI
ÚČINOK

✓ Rýchla úľava podráždenej pokožke po holení

✓ Účinné a jemné zloženie s aloe vera, mentolom a gáfrom

✓ Vyživuje a ošetruje mužskú pleť

✓ Bez obsahu parabénov a alkoholu

Prep Hydratačný a upokojujúci balzam po holení je ideálnym pripravkom, ktorý pomôže aj tej najcitlivejšej pleti a skvelo dopĺňa účinky Prep Peny na holenie. Jemne ošetruje, regeneruje a hydratuje pleť po holení, dodáva jej sviežosť a dlhotrvajúcu ochranu. Mužskej pleti zabezpečuje výživu a zabraňuje jej začervenaniu. Má príjemné nemastné zloženie a rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje ošetrujúce, zjemňujúce a hydratačne zložky ako aloe vera, mentol a gáfor. Je bez obsahu parabénov a alkoholu.

Dajte zbohom podráždenej pleti po holení a používajte Prep hydratačný a upokojujúci balzam!

Mužská tvár potrebuje po holení špeciálnu starostlivosť, keďže je to jedna z najzraniteľnejších častí tela Naneste preto do dlaní primerané množstvo balzamu a aplikujte na umytú a oholenú tvár a krk. Pleť okamžite skľudní a ošetrí.

ALOE VERA

ALOE VERA

GÁFOR

GÁFOR

MENTOL

MENTOL

Aqua, Triethanolamine, Palmitic Acid, Stearic Acid, Laureth-23, Glycerin, Butane, Parfum, Isobutane, Propane, Sodium Lauryl Sulfate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camphor, Menthol, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Ethylparaben, Linalool, Limonene

Dermatologicky testované. Bez obsahu alkoholu.
Objem: 75 ml