PREP SPREJOVÝ DEZODORANT  PRE CITLIVÚ POKOŽKU

“ Obklopte sa jedinečným pocitom čistoty,
a ľahkej sviežej vône "

Sprejový dezodorant
PRE CItlivú pokožku

Jemná vôňa, ktorá vám pomôže cítiť sa celý deň sviežo a čisto. Doprajte výnimočnú starostlivosť aj jemnej a podráždenej pokožke v podpazuší. Delikátne zloženie s obsahom harmančeka, bisabololom, vitamínom E a mastencom pomôže zanechať vaše podpazušie hebké, jemné a príjemne suché.

BEZ OBSAHU  ALKOHOLU

BEZ OBSAHU
ALKOHOLU

48 HODINOVÁ  OCHRANA

48 HODINOVÁ
OCHRANA

NEZANECHÁVA  ŠKVRNY

NEZANECHÁVA
ŠKVRNY

ZMIERŇUJE PODRÁŽDENIE

ZMIERŇUJE
PODRÁŽDENIE

✓ Účinne redukuje potenie a zápach potu až na 48 hodín

✓ Mimoriadne šetrný k pokožke podpazušia - neobsahuje alkohol, farbivá a parabény

✓ Vďaka obsahu harmančeka a bisabololu pomáha znížiť podráždenie citlivej pokožky podpazušia

✓ Poskytuje 100% neviditeľnú ochranu, nezanecháva biele stopy v podpazuší ani na oblečení a bráni vzniku žltých škvrń

✓ Vhodný pre ženy aj mužov

Doprajte vášmu podpazušiu výnimočnú a dokonalú starostlivosť. PREP Dezodorant Sensitive skin prepožičia pokožke príjemnú ľahkú vôňu a pocit čistoty až na 48 hodín. Rešpektuje prirodzenú mikroflóru pokožky a eliminuje baktérie, vďaka čomu poskytuje účinnú ochranu pred nepríjemným potom a pachom. Dezodorant PREP má ideálne zloženie ktoré zabezpečí komfort aj zraniteľnej a jemnej pokožke. Je obohatený o výťažky z harmančeka, bisabolol, vitamín E a mastenc,

S dezodorantom PREP Sensitive skin si budete môcť dovoliť nosiť aj tie najfarebnejšie či najbelšie šaty a zabudnuť na nepríjemne biele stopy na tmavom a žlté škvrny na svetlom oblečení.

Cíťte sa sebaisto po celý deň a vychutnajte si dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti s Dezodorantom PREP Sensitive skin.

Pred použitím nádobku dôkladne pretrepte, aby sa obsah dobre premiešal. Sprej aplikujte zo vzdialenosti asi 15 cm priamo na pokožku podpazušia. Vyčkajte pár sekúnd, kým dezodorant úplne nezaschne a môžete sa obliecť. Ošetrujúce ingrediencie v dezodorante PREP Sensitive skin budú vašu pokožku rozmaznávať po celý deň a zanechajú vaše podpazušie príjemne hebké a svieže.

MENTOL

RUMANČEK KAMILKOVÝ

MASTENEC

MASTENEC

Butane, Isobutane Propane Aluminium Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasilixane, Caprylic/Capric-TrigIiceride, Dicaprylyl Carbonate, Parfum, Triethyl Citrate, Bisabolo, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract ,Stearalkonium, Hectorite, Propylene Carbonate, Helianthus Annus Oil, Talc, BHT

Dermatologicky testované. Bez obsahu parabénov, alkoholu a farbív.
Objem: 150 ml